מתנדב החודש שלנו בלתת עתיד!

ליאור אטיאס

ליאור, יועץ עסקי עסוק ומאד מוערך, התחיל התנדבותו כמנטור ב"לתת עתיד" ומלווה את חיה בפיתוח העסק הביתי שלה כקוסמטיקאית. לאורך כל הדרך הוא סייע לנו, ברצון רב ביותר, אם כשותף פעיל בגיוס חבריו המנטורים לליווי עסקים נוספים ואם בעבודתו המקצועית עם חיה.
ליאור מקדם ומעצים את חיה היזמת בקצב שלה, בדרכה להצלחה. הוא מציב לה יעדים, עוזר, מלמד, מנחה ונותן בידיה כלים להפוך לעצמאית. לא פחות חשוב מכך – ליאור מעודד ודוחף אותה להגיע רחוק ככל הניתן, מעניק לה ביטחון עצמי ואמונתו בהצלחתה – אכן התגשמה.
ליאור הוא מנטור לדוגמה: בצד הידע הרב והניסיון – ניחן אף בלב ענק ואת כל אלה הביא ל-לתת עתיד. במילותיה של חיה: "בלעדי ליאור-לא הייתי מצליחה. כך, אם אני בדרך להצלחה, אז כל אחת יכולה".
בזכות ליאור שדחף ועודד, קיימה חיה החודש "בית פתוח" מקסים, בו מכרה את מוצריה. הערב היה הצלחה כבירה!

לתת עתיד - המנטורים שלנו

האם אתם יועצים עסקיים או בעלי ידע וניסיון בליווי עסקים קטנים וגם בעלי נשמה גדולה?

אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק ממשפחת המתנדבים של עמותת 'לתת עתיד' וליטול חלק משמעותי בפעילותה לפיתוח יזמות עסקית זעירה.

עמותת 'לתת עתיד' מסייעת לנשים החיות במצוקה כלכלית, להקים ולפתח עסק עצמאי זעיר, שיאפשר להן ולמשפחותיהם להגיע לעצמאות כלכלית ולהתפרנס בכבוד. 'לתת עתיד' מעניקה מעטפת תמיכה רחבה, המקנה כלים ומיומנויות, ההכרחיים לקיום עסק קטן, וכוללת ליווי עסקי-אישי, הלוואה בתנאים מועדפים, ייעוץ והכשרות שונות.

תפקיד המנטור:


המנטור הוא מלווה מקצועי ואישי, מלמד, תומך, והמהווה גורם פעיל בתהליך התפתחותה של היזמת וקידומה. כמנטורים יש לכם חלק נכבד ביצירת שינוי משמעותי ואמיתי של יציאה ממצוקה כלכלית של היזמת והמשפחה כולה. כמובן שהסיפוק מכך הוא עצום!

המנטור מסייע ליזמת ע"י שיתופה בידע, בניסיון ובתחומי ההתמחות שלו. המנטור ישים דגש על הגדרת היעדים והדרך למימושם, יתמקד במה שיש לעשות, לשפר וכן ב"איך" לעשות זאת בזמן אמת. על-פי רוב, המנטור מהווה כתובת ללבטים ולהתייעצויות שונות, גם בהקשר האישי. בתהליך המנטורינג נוצר קשר המביא להעצמה, למידה, שיפור, מיצוי יכולות והשגת יעדים עסקיים.